קמפיין גיוס המונים

דמיינו כדור מוצרלה לבן, גוש פרמז'ן וברי, באריזה חדשנית, בלי חלב, מאגוזים, שיהיו זמינים בחנות הקרובה אליכם.
עכשיו זה הולך לקרות.
הגיוס להקמת ייצור תעשייתי יתבצע בשלב ראשון על ידי רכישה מוקדמת של כל המוצרים,
ואתם תוכלו לקבל אותם ראשונים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piece of Brie Cream Cheese.jpg
שלום!
מרגש מאוד להכריז על הקמפיין הזה. לאחר תהליך פיתוח וחקירה של שנתיים יש לי היום סדרת מוצרי גבינה טבעוניים טעימים להפליא, ללא חלב, מאגוזים בלבד.
מאז שהתחלתי, היתה לי בראש את הפנטזיה של מפעל, כאן בישראל, המייצר עשרות אלפי כדורי מוצרלה וכיכרות פרמז'ן ביום אבל בגרסה הטבעונית.
 
השתעשעתי הרבה זמן עם הרעיון, הכנתי כדורי מוצרלה אינספור פעמים, נתתי לחברים איטלקיים לטעום, ותמיד המוצרים קצרו מחמאות.
אני בטוחה שזה יכול לעשות שינוי מטורף בעולם הגבינות וזו עובדה: יש למוצרים הללו ביקוש גבוה בכל העולם.
 
אם אתם חושבים כמוני שצריך עוד מוצרים איכותיים ללא חלב אשמח מאוד שתתמכו בקמפיין.
parmesan cheese.jpg
אז מי אני?
אני מיכל, היזמית מאחורי המותג micol's שעובר שדרוג ל Goodfoods וכשמו כן הוא - עולם שכולו אוכל טוב ללא ניצול פרות : 
כשפניתי לייצור תעשיתי נתקלתי ברשימה ארוכה של אתגרים המקשים על יצרנים קטנים בראשית דרכם לעשות את המעבר לייצור תעשייתי. ולכן החלטתי ליצור מתחם יצור שיתופי ליזמיות כמוני בתחום המזון הטבעוני.
המותג הראשון שיצא מהמפעל הוא סדרת מוצרי גבינה ללא חלב פרה, עם קריצה אירופאית והמון חדשנות קולינארית שעושה טוב לכדור הארץ, טוב לבעלי החיים וטוב לאיכות חיינו ובריאותינו.
 
עם עבר עשיר בחיים באיטליה בה למדתי אדריכלות וגם כיצד להכין גבינות, פיתחתי את המוצרים במשך למעלה משנתיים ואני חולמת ומחכה לרגע שאפתח מפעל בוטיק טבעוני, ואפילו אגיע לאיטליה לחולל מהפכה.
עכשיו בעזרתכם זה יכול לקרות.
 
החזון שלי הוא להשפיע באופן חיובי על תעשיית המזון, על ידי פיתוח מוצרי מזון חדשניים ופורצי דרך המיטיבים עם בריאות האדם והסביבה, וללא פגיעה בבעלי החיים.ולתמוך בנשים כמוני להיות יזמיות בתחום המזון, בו הן לא זוכות לייצוג הולם. 

video coming soon

למה דווקא מוצרלה? למה דווקא פרמז'ן?

אנו עדים לשינוי מסיבי המתרחש ברחבי העולם: לחיות אורח חיים המבוסס על מזון מן הצומח היא לא רק החלטה אתית, אלא גם החלטה על גורלו של כדור הארץ ובריאותנו האישית. מוצרלה ופרמז'ן הן הגבינות הנפוצות ביותר בעולם. תחליף ראוי לגבינות הללו מן הצומח יביא לשחרור מוחלט של המוני פרות המשועבדות לתעשיית מוצרי החלב ברחבי העולם, ויפתור המון נזק שיוצרת תעשיית הגבינות הנוכחית. החל מנזק סביבתי, ועד אתי ובריאותי.

תחשבו על זה! זה יותר גדול מפברוטי, יותר גדול מהקפלה הסיסטינית! זה להמציא מחדש מסורת איטלקית של מאות שנים.

למה קמפיין?
בתהליך המעבר לייצור זיהיתי את הקושי של יצרנים רבים כמוני בראשית דרכם להקים מפעל. כדי להפיק את קו המוצרים ולעשות זאת בהיקף משמעותי אני זקוקה למכונות ופיתוח טכנולוגי שכרגע טרם אני יכולה לממן בעצמי. לתמיכה בקמפיין יש משמעויותת רבות: תמיכה חברתית ביזמות נשית, קידום הטבעונות ומותג הגבינות שבניתי.
למה לתמוך? מה מיוחד במפעל?
אני פונה לקהילת הטבעונים בארץ ולכל מי שרוצה לעשות את זה איתי יחד, לקחת חלק בתהליך, בתמיכה במפעל שלי. מפעל שיספק עוד מקומות עבודה איכותיים, המון גאווה מקומית ושינוי משמעותי בתחום המזון כמפעל הפותח את שעריו ליצרנים חדשים.
עזרו לי לעזור ליצרנים כמוני להקים חברה חזקה בראשית דרכה, החולקים חזון משותף ועלויות לוגיסטיות.
מתי הכל יהיה מוכן?
ליצור מפעל לוקח זמן ולוגיסטיקה רבה. מרגע שהקמפיין ייסתיים בסוף חודש מאי, אזדקק לחצי שנה נוספת עד לשיווק המוצרים. השאיפה היא להגיע ליעד בסוף שנת 2019 בה תתרחש גם חלוקת המוצרים המוזמנים. כמובן שאעשה כל מאמץ להקדים את הזמנים.
איך תקבלו את המוצרים?
איסוף המוצרים יתבצע דרך רשימת חנויות ברחבי הארץ המשתפות איתי פעולה שתתפרסם עם סיום הקמפיין.